Hotel Głęboczek Vine Resort & SPA – miejsce niezwykłe

gleboczek

Fot. gleboczek.pl

W Hotelu Głęboczek Vine Resort & SPA położonym na Pojezierzu Brodnickim nawet jesień i zima są piękne. Mało tego, to właśnie wtedy przyroda zdaje się czynić wszystko, by swoim wyglądem zrekompensować człowiekowi niższe temperatury. To centrum hotelowe ze swojej strony zapewnia klientom najwyższe standardy obsługi, a jednym z powodów do szczególnej chluby jest tamtejsze SPA.

Nie tylko basen, jacuzzi i sauna

SPA na Mazurach Głęboczek Vine Resort & SPA to obiekt w pewnym sensie zupełnie wyjątkowy. Jest naturalnie, analogicznie jak inne ośrodki SPA miejscem, w którym dzięki nowoczesnym zabiegom relaksacyjnym, pielęgnacyjnym i upiększającym, można zregenerować swoje siły psychiczne i fizyczne, odzyskać dobre samopoczucie i pogodę ducha. Jednak to SPA oferuje niestandardowe i, trzeba przyznać, niesłychanie atrakcyjne usługi. Są to przede wszystkim zabiegi w strefie Łaźni Brodnickich, łaźnia winna – oczyszczająca i przeciwdziałająca procesom starzenia, łaźnia rozgrzewająca na poprawę krążenia oraz nawilżająca z wykorzystaniem mułu morskiego. SPA na Mazurach Głęboczek Vine Resort & SPA ma interesujące oferty pakietowe, dedykowane różnym grupom klientów – całym rodzinom, zakochanym, paniom pragnącym poprawić swój wygląd, czy osobom oczekującym gruntownej regeneracji.

Niekonwencjonalne zabiegi

Wśród dostępnych tutaj zabiegów zwraca uwagę służąca głębokiej relaksacji Alfasfera. Jej głównym elementem jest specjalna kołyska działająca wielowymiarowo i wprowadzająca daną osobę w tak zwany stan alfa, czyli relaksu na bardzo głębokim, medytacyjnym poziomie. Ponieważ znakiem rozpoznawczy hotelu jest wyśmienite wino, znalazło ono, poza menu, swoje miejsce w centrum SPA, w postaci szeregu zabiegów w ramach nowatorskiej winoterapii. Składają się na nią między innymi takie zabiegi, jak kąpiel winna, peeling pestkami winogron, okłady z miąższu winogron. Korzystającym z usług centrum serwowane są ponadto specjalne lunchy oparte na najzdrowszej na świecie kuchni śródziemnomorskiej.

Dodatkowe aktywności

Tym, którzy spragnieni są większej porcji aktywności fizycznej niż tylko zabiegi SPA, hotel w Głęboczku proponuje wycieczki rowerowe (Brodnica zajmuje wysokie miejsce w rankingu rowerzystów) i piesze po niezmiernie malowniczej i ciekawej okolicy, nordic walking, wędkarstwo, grę w golfa, geocaching, a w sezonie letnim spływy kajakowe i rejsy tratwą. Na miejscu klienci mogą korzystać z zajęć sportowych Zdrowy Kręgosłup z elementami jogi. Nawet krótki pobyt w tym zaczarowanym miejscu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, wśród zachwycającej przyrody i w dyskretnej, a zarazem sympatycznej atmosferze hotelu, w pięknych wnętrzach i dzięki wspaniałej kuchni, pozwala na odprężenie i wyciszenie i sprawia, że chce się tutaj wracać.