Identyfikator WH003

opaskaIdentyfikator wykonany jest w formie opaski o uniwersalnym rozmiarze. Koperta identyfikatora z wbudowanym transponderem RIFD wykonana jest z ABS-u, natomiast sprężynka z masy silikonowej. Opaska dostępna jest w czterech kolorach:
Żółtym
Zielony
Niebieski
Czerwonym

WH003 dedykowany jest do stosowania w systemach kontroli dostępu, w których wymagany jest identyfikator odporny na szczególnie trudne warunki środowiskowe – długotrwałe zanurzenie w wodzie; częste zmiany temperatury.
Opaska WH003 świetnie sprawdza się jako identyfikator w systemach ESOK obiektów rekreacyjno-sportowych typu AQUA Park.
Zastosowanie nowatorskiego rozwiązania w zakresie samoregulacji średnicy paska poprzez zastosowanie silikonowej sprężynki sprawiło że opaska pasuje na rękę każdego klienta.
Na kopercie identyfikatora można nanosić oznaczenie.

Identyfikator można stosować wraz z kamizelką asekuracyjną. Podczas żeglarstwa i uprawiania sportów wodnych każda dorosła osoba wie, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. Mając na sobie kamizelkę bez wątpienia tak się stanie. Kamizelka asekuracyjna wykonana jest z wysokiej jakości nylonu i panki, które zapewniają niezwykłą wytrzymałość produktu na długie lata.

Oznakowanie pasków:
WH003-X-Y
x – oznaczenie koloru paska (Z – zielony; N – niebieski; Ż – żółty; Czer – czerwony)
y – oznaczenie wersji z numerem lub bez (brak pozycji – pasek nie numerowany; NR – pasek z numeracją)

Specyfikacja:
Wymiar:     pasek 16 cm
Materiał:     silicon + ABS
Temperatura pracy:     -20°C to 60°C
Kolor:     żółty, niebieski, zielony, czerwony
Średnica:     zegarek 30 mm
Rodzaj chipa:     Unique, Mifare, Hitag, Icode
Zasięg odczytu:     do 10 cm
Częstotliwość pracy:     125 KHz; 13,5 MHz

Cały system identyfikacji radiowej – RFID (ang. radio frequency identification) składa się z czytnika, anteny i transpondera nazywanego też znacznikiem lub tagiem. To właśnie transponder znajduje się w opasce, który dostajemy w kasie basenu. Czytniki odbierją sygnał i dzięki dekoderowi przetwarzają go w postać cyfrowych danych.