Informacja od ekipy SurfCamp

7808128160_77ac4ed826_c (385x257) _newMinęło już trochę czasu od kiedy szaleliście ze SnowCamp’em w zimie. Po zeszłym sezonie zostały nam wspaniale wspomnienia i umiejętności, które mamy nadzieje przekazali Wam nasi instruktorzy.

Tym razem mamy dla Was propozycje na lato !
Będzie można nas spotkać na Półwyspie Helskim, tym razem przez cały lipiec i sierpień ! Przygotowaliśmy dla Was siedem terminów do wyboru i szeroką ofertę dzięki, której będziecie mogli udoskonalić swoje umiejętności bądź nauczyć się wszystkiego od podstaw.

Windsurfing, to jedna z naszych propozycji ale będziecie tez mogli spróbować swoich sil na Kitesurfingu oraz na Wake’u i zabawkach wodnych HydroToys ! Czeka na Was tez Paintball!
W tym roku SurfCamp’owi będzie towarzyszył także cykl imprez „SurfCampTheEndlessSummer”, który rozpoczniemy już niebawem imprezą w Warszawie i będziemy kontynuować na Helu w tamtejszych BeachBarach min. w klubie Piekarnia, który na czas wakacji przenosi się z nami do Chałup na 6tke i wielu innych.

Mamy nadzieje, ze spotkamy się tego lata w Chałupach !
Będzie to, podobnie jak w przypadku wakacji zakończenie tyle, że sezonu Windsurfingowego organizowane wraz z kolegami z Akszon Team. Funky House do 1:30, a następnie nieco oldschool’owe, zabawne hity o charakterze zdecydowanie wakacyjnym zagrają Dj Mr Root i Dj Kosakot. Klimat hawajski a na rzutnikach filmy Windsurfingowe. Swoje przybycie zapowiedziała już czołówka Polski we Freestylu. Wjazd free dla wszystkich i niewygórowane ceny alko. Działo się będzie sporo chilli powrót, jak zwykle zdecydowanie na fali.
Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdów znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Ze względu na sposób organizacji SurfCamp’y dzielimy na:

  • Obozy – charakteryzuje się pełną organizacją. Od transportu poprzez wyżywienie, zajęcia z surfingu i czas wolny zorganizowany
  • Wyjazdy – ten rodzaj pobytu charakteryzuje się połowiczną organizacją. Zazwyczaj organizator skupia się na zakwaterowaniu i nauce surfu, a transport i czas wolny pozostaje do decyzji uczestników (często istnieje możliwość zamówienia dodatkowych atrakcji).