Informacja od ekipy SurfCamp

7808128160_77ac4ed826_c (385x257) _newMinęło już trochę czasu od kiedy szaleliście ze SnowCamp’em w zimie. Po zeszłym sezonie zostały nam wspaniale wspomnienia i umiejętności, które mamy nadzieje przekazali Wam nasi instruktorzy.

Tym razem mamy dla Was propozycje na lato !
Będzie można nas spotkać na Półwyspie Helskim, tym razem przez cały lipiec i sierpień ! Przygotowaliśmy dla Was siedem terminów do wyboru i szeroką ofertę dzięki, której będziecie mogli udoskonalić swoje umiejętności bądź nauczyć się wszystkiego od podstaw.

Windsurfing, to jedna z naszych propozycji ale będziecie tez mogli spróbować swoich sil na Kitesurfingu oraz na Wake’u i zabawkach wodnych HydroToys ! Czeka na Was tez Paintball!
W tym roku SurfCamp’owi będzie towarzyszył także cykl imprez „SurfCampTheEndlessSummer”, który rozpoczniemy już niebawem imprezą w Warszawie i będziemy kontynuować na Helu w tamtejszych BeachBarach min. w klubie Piekarnia, który na czas wakacji przenosi się z nami do Chałup na 6tke i wielu innych.

Mamy nadzieje, ze spotkamy się tego lata w Chałupach !
Będzie to, podobnie jak w przypadku wakacji zakończenie tyle, że sezonu Windsurfingowego organizowane wraz z kolegami z Akszon Team. Funky House do 1:30, a następnie nieco oldschool’owe, zabawne hity o charakterze zdecydowanie wakacyjnym zagrają Dj Mr Root i Dj Kosakot. Klimat hawajski a na rzutnikach filmy Windsurfingowe. Swoje przybycie zapowiedziała już czołówka Polski we Freestylu. Wjazd free dla wszystkich i niewygórowane ceny alko. Działo się będzie sporo chilli powrót, jak zwykle zdecydowanie na fali.
Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdów znajdziecie na naszej stronie internetowej: