Komfortowy wypoczynek na plaży

plazaJedną z bezsprzecznych rozkosz pobytu wakacyjnego w Bułgarii jest plażowanie i kąpiele słoneczne. Na pewno zapragniemy tego doświadczyć praktycznie każdego dnia ze względu na stosunkowo wielką ilość dni słonecznych w tym pięknym państwie. Nie jedynie słoneczna aura zachęca do plażowania, natomiast oraz samo miejsce, w którym się to odbywa. Plaże w Bułgarii rozciągają się całymi sporymi kilometrami, są względnie obszerne oraz usiane złocistym, czystym piaskiem. Na plaży wolno tradycyjnie położyć się na swoim ręczniku, jednakże także pożyczyć leżak, koszty ustalane są za godzinę jak również, leżak da się użyczyć na cały dzień. Koszt to parę leva. Przy odrobinie szczęścia jeżeli zatrzymamy się w hotelu umieszczonym nad samym morzem, będziemy posiadali takie leżaki do dyspozycji za darmo, jako że nasze miejsce zakwaterowania będzie oferowało nam je.

Podobnie może być z prywatnie wydzieloną plażą, na której z pewnością będziemy mieć więcej spokoju. Plażowanie w Bułgarii to sama rozkosz. Będziemy czuć się bezpieczni dzięki wielu ratownikom pilnującym plaże a czystość sprzątanych codziennie plaż nas zachwyci.

W Bułgarii odszukamy niemało miejsc, w których możemy się zatrzymać. Wszystkie posiadają naprawdę przyzwoity poziom, jeżeli chodzi o nocleg, również bywa z dodatkowymi możliwościami tego typu jak basen czy ogród. Każdy budynek urządzony jest w klimatyzacje więc o to możemy być pewni. Jednym z zasługujących na uznanie jest bez dwóch zdań hotel Royal Sun. Hotel pozostał skończony w 2008 roku, wykończony jest najlepszymi materiałami, a jego fenomenalna infrastruktura zachwyci niejednego. Jego wysoki standard pozostał oceniony na 4 gwiazdki. W hotelu można osiedlić się w 3 lub czteroosobowych studiach, lub apartamentach , w których może się zameldować sześć a również osiem osób.

W hotelu jest m.in. 17 wind a także lobby bar, restauracja, supermarket a także płatne miejsca parkingowe. Do dyspozycji Gości jest także ogródek, sala fitness, sauna, masaże i solarium. Na terenie Hotelu odnajdują się 3 fenomenalne baseny, 2 dla pełnoletnich oraz brodzik dla dzieci. Baseny zostały osłonięte zabudowaniami hotelu wobec tego z pewnością nie będziemy czuli na sobie zawistnych wzroków wszelkich przechodniów na ulicach Słonecznego Brzegu.